Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında kurulan şirketimiz, e-ticaret ile birlikte daha da güçlenmeyi başarmıştır. Öncelikli olarak sunmuş olduğumuz kamp ürünleri ile müşteri portföyümüzü katlayarak, marka değerimizi ön plana taşımayı başardık.

Kuruluşundan günümüze kadar süren profesyonel hizmetimizle, empati odaklı, dürüst ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Kamp ve araç ürünleri alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 5 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret sektöründe “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, yeni ürünler eklenerek, online satışa devam eden firmamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet ile beraberinde başarılı işlere imzasını atarak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.