NURGAZ CAMPOUT Extreme Uyku Tulumu Kışlık NG 186

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
PlatinPuan : 1.900.000
Fiyat:
2.400,00 TL
Sınırlı Sayıda

NURGAZ CAMPOUT Extreme Uyku Tulumu Kışlık NG 186

Ürün Özellikleri:

 
 • Ebatlar: 220x80x55 cm.
  Kılıf ebat: 24x42,5 cm.
  Dış kaplama: 210T Polyester
  Astar: 210T
  Polyester dolgu: 2x160 gr/m2

  Düşük sıcaklık: -20 0C
  İdeal limit sıcaklık: -15 0C

  Yüksek sıcaklık: -10 0C

   

  İdeal Kullanım Sıcaklığı Nedir?

  • Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının üşümeden ve terlemeden vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği vücut sıcaklığıdır.

   

  Bilinmesi Gerekenler:

  • Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudunun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz. Dolayısıyla bu sıcaklıklar kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu) kullandığı ekimana (ısı yalıtımı, mat, vb.) kıyafetine (iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar, vb.) göre değişiklik gösterebilir.


  Kullanım Şekli:

  • Basit giyinin (tek bir kat kıyafet yeterli) el ve ayaklarınızı ısıtın; bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ve sıcak su torbası kullanın. Kaslarınızı gerin. (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür.)) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının. Bir çarşaf kullanarak uyku tulumunuzu daha seyrek yıkayabilirsiniz.


  Saklama Önerisi:

  • Uyku tulumunuzu önce ayak tarafından katlayıp kılıfına yerleştirerek kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan yapıyı korumak için kılıfı çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduNG186
MarkaNURGAZ
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.