ORCAMP Katlanabilir Çantalı Döner Makinesi Motorlu Şiş Çevirme Özellikli SB-645-MT

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
PlatinPuan : 5.858.337
Fiyat:
7.400,00 TL
Sınırlı Sayıda

ORCAMP Katlanabilir Çantalı Döner Makinesi Motorlu Şiş Çevirme Özellikli SB-645-MT

Kamp ve seyahatleriniz için çantalı ve taşınabilir portatif özelliği size eşsiz bir deneyim yaşatacak kendiniz usta bir dönerci gibi hissedebileceksiniz.
 

Ölçüler:

Açık durumda yükseklik: 43 cm

Alt tabla genişlik: 34,5 cm x 29,5 cm

Eni: 23 cm
 

Katlanmış durumda ölçüler:

Yükseklik: 15.5 cm

Eni: 33.5 x 23 cm

Döner radyan taşı: 18 cm yükseklik - eni: 14 cm

Döner ayak yüksekliği: 2 cm 
 

Teknik bilgiler:

Makine gücü: 1,96 kw/h (50 mbar)

Gaz tipi: g30 (piknik tüp)

Batarya: 220 volt
 

Paket içeriği:

Elektrik motorlu çevirme bataryası + tüp basınç dedantörü + tüp bağlantı hortumu + 5 adet 25 cm paslanmaz çelik şiş + 1 adet 37 cm paslanmaz kare döner şiş + 40 x 35 taşıma çantası ile birlikte teslim edilir.

Ürün katlanabilir ve taşınabilir özelliktedir.
 

Detaylar:

Döner şiş makinesi ve tüm parçaları paslanmaz çelikten üretilmiştir, Kare döner eti şişi'ni askı sacı üzerinde bulunan 3 farklı pişirme özelliği sunan deliklerden birine konumlandırarak yavaş ve hızlı pişirme özelliğini kullanabilirsiniz. Pilli Bataryayı Döner Ocağının Kenar kısmında yer alan yuvaya taktıktan sonra aktif etmeniz durumunda Yatay eksen'de bulunan 5 adet şiş çubuk kendiğinden dönecektir, Şiş çubukları manuel çevirerek pişirmek istemeniz durumunda öncelikle kullanım talimatlarında yer alan yönergeleri izleyerek gerçekleştirebilirsiniz

 

Önemli:

Cihazı kullanmadan önce mutlaka Detaylı kullanım kitapçığından faydalanınız ve her satırını dikkatli bir şekilde okuyup anladığınızdan emin olunuz.

Tüp bağlantı aparatını kullanırken gaz kaçağı olmaması için montajın doğru ve eksiksiz olduğuna ve hortum kelepçesini taktığınıza emin olunuz. Çocuklarınızı cihaz'dan uzak tutunuz, Kullanım sonrası parçalar çok sıcak olabileceğinden yine ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

KURULUM ANINDA VE DEVAMINDA KULLANIM TALİMATLARINA LÜTFEN UYUNUZ.

Diğer Özellikler
Stok KoduSB-645
MarkaORCAMP
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.